Directory Tribunal (HQ)

Tribunal for Consumer Claims Malaysia

Direktori Tribunal (HQ)

TRIBUNAL TUNTUTAN PENGGUNA MALAYSIA
ARAS 5,(PODIUM 2), NO.13,PERSIARAN PERDANA, PRESINT 2,
PUSAT PENTADBIRAN KERAJAAN PERSEKUTUAN, 62623 W.P.PUTRAJAYA
TALIAN UTAMA : 03-88825822
NO.FAKS : 03-88825831
TALIAN BEBAS TOL : 1-800-88-9811

PEJABAT PENGERUSI
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Puan Wan Rufaidah Binti Dato' Haji Wan Omar Pengerusi 5794 wan_rufaidah@kpdnhep.gov.my
Puan Lailatulnur Binti Kassim Setiausaha Pejabat 5795 lailatulnur@kpdnhep.gov.my
PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Encik Khairul Azreem Bin Mamat Timbalan Pengerusi 5796 azreem@kpdnhep.gov.my
PENOLONG UNDANG-UNDANG (PENOLONG PENGERUSI)
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Puan Noorakmal Binti Mustafa Kamal Peguam Kanan Persekutuan 5799 noorakmal@kpdnhep.gov.my
PEGAWAI TADBIR DIPLOMATIK
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Kosong Setiausaha Tribunal
Kosong
PEGAWAI PENGUATKUASA
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Pn Liew Mong Peng  Setiausaha Tribunal 5808 liewmp@kpdnhep.gov.my
UNIT PENGURUSAN DAN KEWANGAN
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Puan Norazah Binti Adni Pen. Peg. Tadbir 5813 norazah_adni@kpdnhep.gov.my
Cik Herda Irmayanty Binti Mohd Taib Pem. Tadbir (Kew) 5815 herda@kpdnhep.gov.my
Cik Wan Halimah Binti Wan Embong Pem. Tadbir (P/O) 5819 wanhalimah@kpdnhep.gov.my
Encik Burhanuddin Bin Hashim
Pembantu Am Pejabat
5811Burhanuddin@kpdnhep.gov.my
UNIT PENDAFTARAN
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Puan Asmawati Binti Abdullah Pen. Peg. Tadbir 5812 asmawati@kpdnhep.gov.my
Puan Malini Binti Besar Pem. Tadbir (P/O) 5822 malini@kpdnhep.gov.my
Puan Norafizah Binti Manat Pem. Tadbir (P/O) 5810 fizah@kpdnhep.gov.my
UNIT PENGURUSAN PENDENGARAN DAN KHIDMAT NASIHAT
NAMA JAWATAN EXT EMEL
Cik Noorhasni Binti Baba Pen. Peg. Undang-Undang 5800 noorhasni@kpdnhep.gov.my
Puan Nawal Nabihah Binti Mohamed Nor
Pem. Tadbir (P/O) 5817 nawal@kpdnhep.gov.my
Cik Najmin Binti Mohd Nasir Pem. Tadbir (P/O)
5818 najmin@kpdnhep.gov.my
Cik Vanitha A/P Panyandi Pembantu Penguatkuasa
5814 vanitha@kpdnhep.gov.my